Sıkça Sorulan Sorular

Firmamıza müşterilerimizin sıkça sormuş olduğu sorulan yanıtlarını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Bu alan soru cevap sistemidir. Tarih, yer ve kişi sayısı verilmeden rezervasyon oluşturulmamaktadır.

Bu alan soru cevap sistemidir. Kaporası alınmayan hiçbir iş dikkate alınmamaktadır bu nedenle oluşacak sorunlardan firmamız sorumlu değildir. Kapora miktarı yapılan işin minimum %30 u kadardır.

Bu alan soru cevap sistemidir. Bizlere gün içerisinde 0543 710 07 16 veya 0541 202 96 59 nolu telefonlardan ulaşabileceğiniz gibi sosyal medya yoluyla ulaşmanız taktirde en kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

Bu alan soru cevap sistemidir. Görüşmelerimiz zorunlu haller dışında ofisimizde yapılmaktadır.Resmi bir firma olmamız sebebiyle kafe ve restoran tarzı yerlerde asla görüşme yapmıyoruz.

Bu alan soru cevap sistemidir. Müşterilerimiz 8 yılı aşkın bir süredir sektörde olmamız sebebiyle bizlerin bilgi ve tecrübelerine sonuna kadar güvenebilirler. Ayrıca resmi bir firma olmamız nedeniyle tüm yapılan işlerimiz sözleşme ile güvence altına alınmaktadır.

Bu alan soru cevap sistemidir. Anlaşma şartlarına bağlı olarak kaporası alınan işler iş bitiminde kalan ödemenin tamamı nakit olarak alınmaktadır.

Bu alan soru cevap sistemidir. Zorunlu haller dışında olan iptal durumlarında kapora bedeli geri ödenmemektedir. Bu bilgi sözleşme aşamasında sözleşme maddelerinde de belirtilmiştir.
Firmamıza müşterilerimizin sıkça sormuş olduğu sorulan yanıtlarını hızlı bir şekilde bulabilirsiniz.